درباره ما

Image


درباره تجهیزات فروشگاهی عباسی

تجهیزات فروشگاهی عباسی در سال 1381 توسط جمعی از مدیران ارشد فعلی  تاسیس و کار خود را با ارزیابی بازارو ایجاد فرایند تولید آغاز کرد. با بسط و توسعه فعالیت‌ها و ارائه خدمات تخصصی امروز تجهیزات فروشگاهی عباسی سازمانی حرفه‌ای در زمینه امور مهندسی و اجرای انواع پروژه‌های فروشگاهی و انباری به روش‌های نوین است و پروژه‌های متعددی را در سراسر کشور اجرا کرده یادر دست اجرا دارد.

اجرای طرح‌ها در کوتاه‌ترین زمان، هزینه متعارف و کیفیت مطلوب، اهداف مستمر کارفرمایان است. تحقق این اهداف نیازمند وجود تفکر سیستمی، برنامه‌ریزی و  برخورداری از توانایی‌های خاص است . تجهیزات فروشگاهی عباسی ارائه‌ کننده محصولات و خدماتی است که نیل به این اهداف را ممکن می‌سازند.

تجهیزات فروشگاهی عباسی، یک شرکت خصوصی ایرانی است که در زمینه ارائه خدمات وتولیدات خود در مراحل پیدایش، برنامه‌ریزی، مطالعات، طراحی، اجرا، تجهیز و بهره‌برداری پروژه‌ها فعالیت می‌نماید و تخصص و تجارب موفق خود را در اختیار کارفرمایان قرار می‌دهد.

تجهیز و به کارگیری گروه‌های تخصصی مختلف با کارایی مناسب درتجهیزات فروشگاهی عباسی، تجمیع خدمات ضروری برای راهبری و هدایت طرح‌ها را ممکن ساخته است.تجهیزات فروشگاهی عباسی با تکیه بر این توانایی، اجرای گستره وسیعی از پروژه‌ها را هدف خود قرار داده است.

تجهیزات فروشگاهی عباسی از بدو تأسیس سرمایه‌گذاری مناسبی در تحقیق و توسعه داشته است. شناخت، بومی‌سازی و توسعه روش‌ها و سازوکارهای نوین انجام و تحویل تولیدات و خدمات درعرصه داخلی و بین‌المللی، زمینه اصلی فعالیت‌های تحقیق و توسعه درتجهیزات فروشگاهی عباسی است.

کارخانه جات شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق درشهرک صنعتی فن آوریهای برتر مشهد واقع شده است و در متراژی بالغ بر 5000 متر مربع فضا و در دو سالن تولید، محل استقرار قریب به ۷۰ نفر از همکاران و دستگاه الات به روز تولید است. وظیفه این افراد هدایت فرایند تولید ،تولید محصولات با کیفیت بنا به سفارش مشتری و انجام امور  پشتیبانی پروژه‌های خارج ازشرکت و توسعه فعالیت‌های آتی سازمان است. تجهیزات فروشگاهی عباسی علاوه بر دفتر مرکزی در مشهد، دارای پنج دفتر منطقه‌ای در اصفهان،تبریز،بندر عباس،ارومیه،ساری، است

تجهیزات فروشگاهی عباسی با دهها همکار تمام‌وقت و  همکار پاره‌وقت خود در دفتر مرکزی و پنج دفتر منطقه‌ای  پروژه ها را سازماندهی نموده است، این همکاران از تخصص حرفه‌ای در سطوح بالا برخوردارمیباشند و ارائه خدمات به مشتریان عزیز را تسهیل میکنند.

Image

اهداف و خط مشی

درباره تجهیزات فروشگاهی عباسی یک مجموعه خصوصی ایرانی است و مشارکت در آبادی میهن اسلامی را بزرگترین افتخار برای خود می‌داند.تجهیزات فروشگاهی عباسی برای عرضه تولیدات و خدمات حرفه‌ای علمی و تجربی معتبر تأسیس گردید.مدیران ارشدو پرسنل شرکت بر این باور هستند که تنها راه توسعه فعالیت‌های شرکت و داشتن سهم مناسبی از بازار، کسب رضایت مشتریان و ادای تکالیف حرفه‌ای در چارچوب توانمندیهای رو به گسترش شرکت است.
- صداقت در گفتار و رفتار، امانت‌داری و حفظ حقوق کارفرمایان، سرلوحه فعالیت‌های شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق قرار دارد.
- مدیران و کارکنان شرکت تلاش مداوم برای یادگیری تازه‌ها و دستاوردهای علمی و تجربی معتبر جهانی و ملی را مد نظر داشته و آن را عامل موثری برای موفقیت در رقابت‌های حرفه‌ای می‌دانند.

Image

درباره تجهیزات فروشگاهی عباسی

- درباره تجهیزات فروشگاهی عباسی در تلاش برای ارائه خدمات، مبتنی بر معیارها، ضوابط و استانداردهای معتبر ملی و جهانی برای هریک از امور اصلی و تکرار شونده شیوه نامه‌هایی را تدوین و ملاک عمل قرار داده است.
- صنایع قفسه بندی تجهیزات فروشگاهی عباسی شفافیت اقدامات جاری و مستندسازی تجارب را، عاملی برای جلب اعتماد بیش از بیش کارفرمایان فعلی و آتی می‌داند.
- صنایع قفسه تجهیزات فروشگاهی عباسی  تبادل نظر با دیگر شرکت‌ها و نشر دستاوردهای حرفه‌ای خود را مبنای توسعه و ارتقای خدمات می‌داند.
- صنایع قفسه بندی تجهیزات فروشگاهی عباسی در همه حال پایبند اصول اخلاق حرفه‌ای بوده و به صورت ویژه‌ای این امر را در بازاریابی و کسب موفقیت در رقابت ها مورد توجه قرار می‌دهد.

جهت ارتباط با ما می توانید از لینک مقابل استفاده نمایید، آماده دریافت نظرات و پیشنهادات شما هستیم.